Facebook Reklamları  Günlük 100TL Başlangıç Paket Özellikleri

Ücretsiz site analizi

Anahtar kelime danışmanlığı

Raporlama Paneli

Facebook Reklamları  Günlük 250TL Eko Paket Paket Özellikleri

Ücretsiz site analizi

Anahtar kelime danışmanlığı

Raporlama Paneli

 

Facebook Reklamları  Günlük 500TL Profesyonel  Paket Özellikleri

Ücretsiz site analizi

Anahtar kelime danışmanlığı

Raporlama Paneli

Facebook Reklamları  Günlük 1.000TL Maxi  Paket Özellikleri

Ücretsiz site analizi

Anahtar kelime danışmanlığı

Raporlama Paneli

Ücretsiz kapak fotoğrafı ve görsel resmi.

Facebook reklamları ile ilgili sorunlarınız mı var ?
Hesaplarınız sürekli kapanıyor mu ?
Ajansların bitmek bilmeyen yüksek komisyonlarından bıktınız mı ?
Yoksa sizin reklam ajansınız reklam panelinizi görmenize izin vermiyor mu ?

Facebook-Reklamları ekibi sizin için hazır. Aylık ve günlük bütçeniz ne olursa olsun size destek vermeye hazırız. Tamamen orjinal panel kullanarak reklamınız sorunsuz yayına girsin. Takım arkadaşlarımız onları optimize ederken re-marketing kodları ile gücünüze güç katalım!
Facebook Reklam Paket Özellikleri

  • Ücretsiz site analizi
  • Anahtar kelime danışmanlığı
  • Raporlama Paneli

Facebook ReklamFacebook reklamları olarak müşterilerimize karşı dürüst ve doğru olmak en büyük hedeflerimizden biridir. Bu sayede satın almış olduğunuz reklam paketleri size özel olarak optimize edilerek sizlere en fiyat garantisini sunar. Ayrıca reklamlarınızı anlık olarak açıp kapatabilirsiniz.

Standart ve sürekli düşen komisyon oranlarımız ile size gizli ücretler ve ajanslar tarafından sıkça karşılaşacağınız yüksek oranlar bulunmaz. Harcamalarınızı TL üzerinden kontrol edersiniz. Tık başı fiyatlarınızı öğrenebilir ayrıca günlük bütçenizide dilediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.

Sağ tarafta çıkan facebook reklam formatı 110×80 piksel boyutundadır.En fazla 25 karakter girebileceğiniz bir başlık ve 90 karakter açıklama metini sunar.

Talep ettiğiniz üzere facebook reklamlarını hedefleme bazlı yapabilirsiniz.

shutterstock_84036640

Facebook Reklamları ile Hedefe Odaklanın!

Örnek olarak

Ülke veya Şehir,Yaş,Cinsiyet,Anahtar Kelime,Eğitim Düzeyi,Çalıştığı İşyeri,İlişki Durumu,İlgilendiği Cinsiyet,Bildiği Diller gibi.
Örnekle açıklayacak olursak, Bayan parfümleri satışı yapan bir firma için. 18-25 yaş aralığında istanbulda oturan X üniversitesine giden ve bekar bayanları seçebilir hatta tuttuğu takım için bile filtre uygulayabiliriz.
Facebook ile potansiyel müşterilerinize merhaba diyin!

Arama motoru reklamcılığına göre çok daha uygun bir tıklama fiyata reklam çıkabilirsiniz. Örnek olarak arama moturunda 3-4tl çıktığınız bir parfüm reklamını çıkarken yaş ve cinsiyet ayrımı yapamazsınız. Ödediğiniz tık başı ücretlerde size potansiyel müşteri olarak dönme olasılığı düşüktür.Facebook reklamları ile cinsiyet ve o parfümü daha önce kullanmış birini de hedefleyebilirsiniz.

pixelFacebook Re-Marketing ile Gücünüze güç katın!

Facebook Re-Marketing (Yeniden Pazarlama) kısa bir örnekle açıklayacak olursak, reklamınıza tıklayan fakat sipariş aşamasında bir problemle veya herhangibir sorunla karşılabilir.

İnterneti kesilebilir, ocakta yemeğini unutabilir 🙂 ve aniden evden çıkması gerekebilir. Fakat sizin sitenize bir kez tıklaması onu re-marketing havuzuna alacağından dolayı sizin reklamlarınız artık o kullanıca daha fazla gösterilmektedir.

Böylelikle potansiyel müşterilerinizi bir havuza atmış olursunuz. Re-marketing kodunuz Sipariş için teşekkürler. sayfasına varıncaya kadar kullanıcıyı takip eder bu şekilde siparişlerinizi ciddi oranda geri dönüşünü sağlayabilirsiniz.