Google Adwords Reklamları

Herşey olabildiğince sade açık ve net. Google Adwords bütçenizin doğru zamanda doğru yerde harcanmasını istiyorsanız lütfen makalemizi okuyunuz.

Günümüzde bir çok satış Google Reklamları sayesinde gelişmeye başladı.  

Peki ödediğiniz para gerçekten harcanıyor mu?

İşte Google Reklamları ile ilgili tüm sorular ve gerçek cevaplar...

Nelere dikkat etmelisiniz ? (Okumadan lütfen geçmeyin…)

Bu sektörde olan ajansların %60-%70 kadarı Google API panel kullanarak sistemde size bir takım kolaylıklar sunacağı belirtilir. Harcamalarınızın %50 ücretsiz olduğu ve çok büyük optimizasyonlarla bütçenizin %85’lere varan tasarruf yapacağı söylenir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en büyük özellik;

Google API panelin ne olduğudur?…

Google API Panel Nedir ? Google Adwords Paneli Nedir ?

Google Adwords Paneli Nedir ?

Google Adwords isminden de belirtildiği gibi Google’ın gerçek adwords verilebileceği tek adrestir.

Adreside budur;

https://adwords.google.com.tr/

Google reklamları yanlızca yukarıdaki bağlantıdan giriş yapıldığında dürüst reklam verilen bir paneldir.

Ajanslara Sağlanan Google Paneli ise http://www.google.com.tr/intl/tr/adwords/myclientcenter/ yine google.com.tr ile biten bir web sitesinden gerçekleşir. Ajans panelinin faydası sadece müşterileri toplu bir şekilde görmeye ve yönetmeye yarar.

Burada bütçenizi net olarak görür ve harcamlarınız gerçek sahibini bulur.

Google API Panel Nedir ? Google Adwords Paneli Nedir ?

Google API panel google tarafından sunulan yardımcı bir programdır ajansların faaliyetlerini ve maaliyet hesaplarını geliştirebilmesi için sunulan bir çok kolaylığı içersinde barındırır.Fakat özellikle Türkiye’deki bazı ajanslar bu yapıyı müşteriye faydalı olmak yerine çok farklı bir biçimde kullanmaktadır ve Genellikle size gerçek google paneli olduğu söylenerek panel.siteadi.com şeklinde bir yerden kullanıcı adı ve şifre verilir.

Bu sayede reklamlarınız burada yayınlanmaya başlar…

Peki burada yanlış olan nedir diyorsanız hemen ona geçelim…

Google Api panel desteği ile bütçeler ve tıklama başı maaliyetlere erişilmesine izin verir. Bu sayede ajanslar sizin 0,25 kuruş maaliyeti olan reklamlarınızı sistemde 0,75 ya da 0,95 kuruş göstererek haksız kazanç sağlarlar. Bu sayede bütçeniz çok hızlı bir şekilde tükenir. Sizden her seferinde bütçeyi yükseltmeniz istenir ve ortalama %60-%70 gibi el altından reklam bütçenizden bir kar kesilir. Siz bunu onların sağladıkları panelden asla göremezsiniz. Çünkü tüm sistem alt yapıda gerçekleşmektedir.

Bu konuda biz neler yapıyoruz ?

Öncelikle tüm reklamlarınız Google Adwords Sertifikalı uzmanlarımız ile yönetilir. Tamamen GERÇEK GOOGLE PANELİ üzerinden %100 şeffaflık garantisi ile reklamlarınıza başlarız. Anlık olarak reklamlarızı takip edebilmeniz için size rapor yetkisi veririz. Bu sayede boşa giden paranız olmaz ve paranızın tam hakkını alırsınız.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen; 0(850) 885 0 231 telefon numarasından ya da destek@facebook-reklamlari.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

6

yıllık tecrübe

143

web analizi

36

email kampanyası

21

ilk sıra

16

takım arkadaşı

96

SEO Optimizasyonu

150+ Fazla Müşteri

15+  Özel Sunum

10+ Konuşma Etkinlik

1,200+ Kahve Tüketimi

 VİZYONUMUZ

En Saygın İnternet Pazarlama Ajansı gücümüzü kullanarak, müşterilerimizin değişim gücünü farketmelerini sağlamak.